Devam Eden Projelerimiz

(2018-2020) TÜBİTAK TEYDEB “Bilim Merkezi Sergilerinin Tasarımı ve Prototiplerinin Geliştirilmesi” Projesi – Özgün Proje


1511 Öncelikli Alanlar Araştırma Teknoloji Geliştirme ve Yenilik Projeleri Destekleme Programı kapsamında “Hayatımızdaki İnovasyon Sergisi” projesi başlatılmıştır. Sergi temel mekanizmalardan başlayarak bunların kullanım yerleri ve uygulamaları, daha sonra günlük hayatta karşılaştığımız araç ve gereçlerin çalışma prensipleri ve sergi sonunda temel malzemeler ile ileri düzeyde akıllı malzemeler hakkında her yaştan ziyaretçide merak uyandıracak şekilde bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

(2019) İstanbul Kocataş ve Saitpaşa Yalıları “Six Senses” Otelleri Elektrik Taahhüt İşleri – SİSKA Altyüklenicisi


Tarihi yalı binalarının otele dönüştürülmesi kapsamında zayıf akım pasif ve aktif donanımlarının tedariki, kurulumu ve devreye alınması faaliyetleri devam etmektedir.

(2019) Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Battani Bilim Merkezi – Kuasar Bilişim Teknolojileri Tanıtım Tic.Ltd.Şti. Alt Yüklenicisi


Anılan merkezin oluşturulmasında bilişim malzemeleri tedarik, kurulum ve bilişim hizmetleri verilmektedir.

(2014- ) Kuasar Bilişim Teknolojileri Tanıtım Tic.Ltd.Şti. Malzeme Tedarik İşleri – Doğrudan Yüklenici


Anılan şirketin müzecilik uygulamaları kapsamında yapmakta olduğu projelerin bilişim hizmetlerine yönelik kiosk üretimleri, kişisel bilgisayar, yazıcı vb. bilişim donanımlarının tedariki hizmetleri verilmektedir.
BUY NOW