Tamamlanan Projelerimiz

(2022) Yozgat Çekerek Merkez Cami Elektrik Taahhüt İşleri – NKY Mühendislik Altyüklenicisi


Tüm alçak gerilim ve zayıf akım işleri, jeneratör, malzeme tedarik, saha işçiliği, kurulum ve devreye alma hizmetleri verilmiştir.

(2019) Zirve Holding A.Ş. Ofis Renovasyonu Elektrik Taahhüt İşleri – Hızlı Proje Altyüklenicisi


İstanbul’da konuşlu Zirve Holding A.Ş. yönetim binasının ofis renovasyonu kapsamında zayıf akım işleri malzeme tedarik, kurulum ve devreye alma hizmetleri verilmiştir.

(2017 – 2019) Büyükyalı İstanbul Konut İnşaatı Elektrik Taahhüt İşleri – ORGE Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş. Altyüklenicisi


İstanbul Zeytinburnu’nda inşa edilen Büyükyalı Konut projesinin elektrik taahhüt alçak gerilim işleri saha işçilik hizmetleri verilmiştir.

(2018) Çankırı Emniyet Müdürlüğü Akıllı Sınıf Taşınması İşi – Doğrudan Yüklenici


Çankırı Emniyet Müdürlüğü Eski hizmet Binasında Mevcut Akıllı Sınıf’ın yeni Hizmet Binası’na taşınması, tefrişatının yapılması ve devreye alınması işi yapılmıştır.

(2017-2018) The Mandarins Acıbadem Konut İnşaatı Elektrik Taahhüt İşleri – ORGE Altyüklenicisi


İstanbul Acıbadem The Mandarins konutlarının inşasının elektrik taahhüt işleri alçak gerilim kapsamında sahadaki işçilik hizmetleri verilmiş ve teslim edilmiştir.

(2013-2018) Türkmenistan Aşgabat Olimpiyat Kompleksi – Polimeks, ATOS Altyüklenicisi


Otel Yönetim Sistemleri: Toplamda 2000’den fazla yatak kapasiteli 8 adet otelin birbirinden bağımsız işletilmesine yönelik Booking sisteminin ve gerekli donanım bileşenlerinin tedariki, ihtiyaca özel kurulumu, devreye alınması ve IP Telefon sistemleri ile entegrasyonu
Otel İnteraktif IP Televizyon Sistemleri: 8 adet otel için toplam 3000’e yakın multimedya yönetimli IP Televizyon Sisteminin ihtiyaca özel üretimi, kurulumu, devreye alınması
Kafe-Restoran İşletme Sistemleri: Oteller, ana restoran binası ve ana stadyum ile spor arenalarında bulunan kafeterya, restoran ve büfelerin, toplamda 300’e yakın işletmenin satış ve stok yönetiminin sağlanmasına yönelik altyapı, yazılım ve donanım bileşenlerinin ihtiyaca özel üretimi, tedariki, kurulumu ve devreye alınması
Digital Signage: Otel, stadyum, spor arenaları ve açık alanlarda bilgilendirme, acil yardım hizmeti sağlama amaçlı kiosklar ile içlerinde barındırdıkları, dokunmatik bilgilendirme ekranları, engelliler için işitme kolaylığı sağlayan telefon sistemleri ile bu sistemlerin uzaktan yönetilmesine imkân sağlayan kolaylıkların tasarım, tedarik, kurulum ve devreye alınması
Zayıf Akım Yapısal Kablolama: İlgili sistemlerin çalışma altyapısını sağlamak üzere toplamda yaklaşık 2.000 km Fiber, 2.500 km CAT6/3, 200.000 den fazla sonlandırma, test ve etiketleme, 3.000 kabin tedarik ve kurulum, 15.000 adet patch panel tedarik ve kurulumu, farklı ihtiyaçlar için 300 km.den fazla farklı kablo tedarik, kurulum ve test edilmesi

(2017) Adana Seyhan Belediyesi E Belediye Altyapısının Kurulması için İhtiyaç duyulan Malların Alınması, Kurulması ve Çalıştırılması İşi - Doğrudan Yüklenici


Zayıf akım işleri malzeme tedarik, kurulum ve devreye alma hizmetleri verilmiştir.
Bilgi İşlem Odası Sistemi Yapımı işi
Sunucu ve Network Sistem malzemeleri teslimatı, kurulum ve devreye alma hizmetleri verilmiştir.

(2017) Guatemala Büyükelçiliği Ankara, Bilişim Hizmetleri – Doğrudan Yüklenici


Büyükelçilik binasının Kişisel Bilgisayar, Yazıcı, Telefon Santralı, ağ altyapısı ve bileşenleri vb. malzemelerinin tedariki, kurulumu ve devreye alınması hizmeti verilmiştir.

(2017) Kırşehir Belediyesi Halı ve Kilim Müzesi Danışmanlık ve Projelendirme İşi


Kırşehir Belediyesi tarafından kurulacak olan Halı ve Kilim Müzesi Danışmanlık ve Projelendirme İşi yapılmıştır.

(2017) T.C. İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı Malzeme Alım İhalesi - Doğrudan Yüklenici


Jandarma Genel Komutanlığının 11 kalem helikopter yedek parçası alım ihalesi kazanılmış ve gerçekleştirilmiştir.

(2016) Antalya Expo Tarım ve Biyoçeşitlilik Müzesi – ReoTek Elek.Yaz.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti Alt Yüklenicisi


Anılan müzenin projeksiyonlu gösterim uygulamalarına malzeme tedarik ve bilişim hizmetleri verilmiştir.

(2015) Ankara Yelken Plaza MED Savunma Elektrik Taahhüt İşleri – Doğrudan Yüklenici


Yeni inşa edilen binanın anahtar teslimi, alçak gerilim ve zayıf akım işleri gerçekleştirilmiş; bu kapsamda kuvvetli akım kablolama, aydınlatma, yangın algılama, data, güvenlik kameraları altyapıları ve sitemlerin tedarik, kurlum ve devreye alma işleri gerçekleştirilmiştir.

(2014-2015) T.C. Dz.K.K. Gölcük Tersanesi Komutanlığı Malzeme Alım ihalesi İşi – Doğrudan Yüklenici


BARBAROS Sınıfı Firkateynlerin Komuta Kontrol Sistemlerinin Modernizasyonu, kurulum ve devreye alma işleri gerçekleştirilmiştir.

(2015) Türkmenistan Avaza Kongre ve Kültür Merkezi Yabancı Dil Öğretim Sınıfları - Polimeks Altyüklenicisi


Kongre ve Kültür Merkezinde bulunan yabancı dil öğrenimi sınıflarında Rusça, Farsça ve İngilizce dil öğrenimi yapılabilmesi için gerekli Sınıf Yönetim Sistemi, interaktif tahta, akıllı tablet, online sınav sistemi, tepegöz kamerası, projeksiyon cihazı gibi eğitim kolaylıkları, öğrenci ve öğretmen mobilyası ile birlikte, ders içerikleri de dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak hazırlanmış, müşteriye kullanıcı eğitimleri verilmiştir.

(2014) Piri Reis ve Haritalar Sergisi – ReoTek Elek.Yaz.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti Alt Yüklenicisi


Anılan serginin bilişim hizmetleri kapsamında donanım temini hizmeti verilmiştir.

(2014) Kostarika Büyükelçiliği Ankara, Bilişim Hizmetleri – Doğrudan Yüklenici


Büyükelçilik binasının Kişisel Bilgisayar, Yazıcı, ağ altyapısı ve bileşenleri vb. malzemelerinin tedariki, kurulumu ve devreye alınması hizmeti verilmiştir.

(2014) Kayseri Selçuklu Uygarlığı Müzesi – ReoTek Elek.Yaz.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti Alt Yüklenicisi


Anılan müzenin bilişim hizmetleri kapsamında kiosk üretimi ve donanım temini hizmeti verilmiştir.

(2014) Ankara Şahika Çağlar Okulları Elektrik Taahhüt İşleri – Doğrudan Yüklenici


Yeni inşa edilen kolej binasının anahtar teslimi, alçak gerilim ve zayıf akım işleri gerçekleştirilmiş; bu kapsamda kuvvetli akım kablolama, aydınlatma, yangın algılama, data, güvenlik kameraları altyapıları ve sitemlerin tedarik, kurlum ve devreye alma işleri gerçekleştirilmiştir.

(2014) Norveç Büyükelçiliği Ankara, Bilişim Hizmetleri – Doğrudan Yüklenici


Büyükelçilik binasının ağ altyapısı ve bileşenleri vb. malzemelerinin tedariki, kurulumu ve devreye alınması hizmeti verilmiştir.

(2013) Osmanlı Arşivleri – Hassa Mimarlık Müh.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. Alt Yüklenicisi


Osmanlı arşivlerinin sergilendiği alanda interaktif sistemler, etkileşimli kitap, mini oyunlar ve etkivizyon uygulamaları kapsamında tedarik, geliştirme, kurulum hizmetleri verilmiştir.

(2013) Ankara Shopping Fest (Alışveriş Festivali) Web Sitesinin Yenilenmesi – Doğrudan Yüklenici


Ankara Shopping Fest etkinliği kapsamında responsive web sitesinin yenilenmesi, sosyal medya kampanyalarının düzenlenmesi, sosyal medya hesaplarının yeniden oluşturularak tek bir merkezden yönetilmesi, Google analythics vb araçlarla medya değerlendirmeleri ve reklam kampanyaları çalışmaları. Mobil oyun “Shopping Cat” uygulamasının geliştirilmesi hizmetleri verilmiştir.

(2012-2013) “SınıfNET” Sınıf Yönetim Sistemi – KOSGEB Destekli Ar-Ge Projesi


Eğitim / Öğretim kurumlarının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak sınıf yönetimi sağlayacak bir yazılım projesi Ar-Ge kapsamında ve KOSGEB desteği ile gerçekleştirilmiştir. Ürün kullanıma hazır hale getirilmiştir.

(2011-2013) Kırşehir Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi – ReoTek Elek.Yaz.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti Alt Yüklenicisi


Anılan müzenin bilişim hizmetleri kapsamında kiosk üretimi ve donanım temini hizmeti verilmiştir.

(2012) T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Antalya Müzeler Müdürlüğü, Alanya Müzesi Teşhir ve Tanzimi kapsamında Müzecilik Algılama Teknikleri Uygulama – Doğrudan Yüklenici


Anılan müzenin teşhir ve tanzimine yönelik bilişim uygulamaları kapsamında malzeme tedarik, geliştirme, kurulum hizmetleri verilmiştir.

(2012) Türkmenistan Harp Akademisi Yabancı Dil Öğrenim Sınıfları - Polimeks İnşaat Altyüklenicisi


Harp akademilerinin Rusça, Farsça ve İngilizce dil öğrenimi yapılabilmesi için gerekli Sınıf Yönetim Sistemleri, interaktif tahtalar, akıllı tabletler, online sınav sistemleri, tepegöz kameraları, projeksiyon cihazları gibi eğitim kolaylıkları, web tabanlı Öğrenme Yönetim Sistemi, Sınıf Yönetim Sistemi, ders içerikleri, bilgisayarlar, sunucular, ağ altyapısı da dahil olmak üzere anahtar teslimi olarak hazırlanmış, okul öğretmenlerine ve sistem yöneticilerine 15 gün süreyle kullanıcı eğitimleri verilmiştir.

(2012) Sanal Ortamda Ankara’nın Tanımı “E-Ankara” Projesi – Doğrudan Yüklenici


Ankara Ticaret Odasının öncülüğünde ve finansal desteği sağlayan Ankara Kalkınma Ajansının da aralarında bulunduğu bir komisyon tarafından yürütülen “Ankara’nın Tanıtımı için Web Portali Geliştirme” faaliyeti üstlenilmiştir.

(2012) Çorum Arkeoloji Müzesi – ReoTek Elek.Yaz.Tasarım San.ve Tic.Ltd.Şti Alt Yüklenicisi


Anılan müzenin bilişim hizmetleri kapsamında donanım temini hizmeti verilmiştir.

(2012) Ankara Ticaret Odası (ATO) WEB Portali İyileştirmesi - Doğrudan Yüklenici


Ankara Ticaret Odası web portalının internet üzerinden yayınlanan yüzü modern tasarım anlayışının ve güncel cihazlarda sorunsuzca çalışan responsive arayüzlere sahip olacak şekilde tasarlanmış ve birden fazla farklı tasarım arasında geçiş imkanı sağlayabilen, sınırsız sayıda menü ve alt menü oluşturulmasına olanak veren, etkinliklerin, haberlerin ve duyuruların kolaylıkla oluşturularak yönetilmesini sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Ankara Ticaret odası Üyeleri e-imza, mobil imza ya da SMS doğrulama ile oluşturulan şifreleri ile Kullanıcı girişi yaparak odanın sağladığı hizmetlerden faydalanabilmektedir. İntranet üzerinden yayınlanan arayüz üzerinden ise Ankara Ticaret Odası portal kullanıcıları kendi Yetkileri dahilinde, belge yönetimi, bilgi bankası, bilgi edinme, e ihale, anketler gibi pek çok modül üzerinde işlem yapabilmektedirler.

(2012) Türk Akreditasyon Kurumu TÜRKAK Web Sitesinin Geliştirilmesi – Doğrudan Yüklenici


TÜRKAK kurumsal web sitesi müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur. (www.turkak.gov.tr)

(2012) Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium Ağ Yönetim Sistemleri - Doğrudan Yüklenici


Anılan Kongre merkezinin Kablosuz Ağ Yönetim Sistemleri tedariki, kurulumu ve devreye alınması hizmeti verilmiştir.

(2011) T.C. Kültür Bakanlığı Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Web Sitesinin Geliştirilmesi – Doğrudan Yüklenici Anılan web sitesi geliştirilerek kullanıma sunulmuştur.


Savunma Sanayii Müsteşarlığı binasının bilgisayar ağları ve veri depolama birimlerinin tedarik, kurulum ve işletilmesi; portal ve doküman yönetim sistemi yazılımının geliştirilmesi ve bakımlarının sağlanması, teknik destek ve mühendislik hizmetleri verilmiştir.

(2011) Lüksemburg Büyükelçiliği Ankara, Bilişim Hizmetleri – Doğrudan Yüklenici


Büyükelçilik binasının Kişisel Bilgisayar, Sunucu, Yazıcı, Güvenlik Kamerası, ağ dağıtım anahtarı (switch) vb. malzemelerinin tedariki, kurulumu ve devreye alınması hizmeti verilmiştir.

(2008-2011) Savunma Sanayii Müsteşarlığı Sistem Kurulumu, Yazılım Geliştirme ve İşletimi – Siemens A.Ş. Altyüklenicisi


Savunma Sanayii Müsteşarlığı binasının bilgisayar ağları ve veri depolama birimlerinin tedarik, kurulum ve işletilmesi; portal ve doküman yönetim sistemi yazılımının geliştirilmesi ve bakımlarının sağlanması, teknik destek ve mühendislik hizmetleri verilmiştir.

(2010) T.C Milli Eğitim Bakanlığı VSAT İnternet Ağı ve Merkezi Hub Kurulum ve Yönetimi Projesi – Bosphocom Alt Yüklenicisi


Anılan proje kapsamında 5.500 köy ve yerleşim yerine VSAT ile internet erişimi sağlanması kapsamında merkezi HUB kurulumu ve 7/24 işletilmesi hizmeti verilmiştir.

(2007) Beypazarı Belediyesi Beypazarı Müzesi – Doğrudan Yüklenici


Anılan müzenin bilişim uygulamaları kapsamında danışmanlık ve projelendirme hizmetleri verilmiştir.