Proje Danışma Hizmetlerimiz

 
İDEA ve çözüm ortakları 10 yılı aşkın tecrübeye dayanan uzman kadrosuyla İnşaat ve Bilişim sektöründe, LAN ve WAN konularında Özel kuruluşlar, Kamu kurum ve kuruluşlarıyla tüm sektörün ihtiyaçlarına uygun proje tasarımı, anahtar teslimi projeler, Network teknolojileri, kablolama gibi hizmetlerini uluslararası standartlarda belgeleyerek sunmaktadır. İDEA, Proje ve danışmanlık hizmeti verirken sahip olduğu Kurulum Sertifikaları yeterliliği ile test sonuçlarını alıp, müşteriye sunmakta ve hizmet sonrası bakım-onarım ve teknik desteğini sürdürmektedir. Ayrıca firmamız, NATO ortak alt yapı kapsamındaki projelere katılmaktadır. , Proje ve danışmanlık konusunda gücünü çözüm ortaklarından almaktadır.
Farklı sistemlerin entegrasyonunu gerektiren projelerin gerçekleştiriminde, birden fazla alt yüklenicinin ürün ve hizmetlerinin tedariki temin, kurulum, eğitim ve işletim faaliyetleri icra edilmektedir. Proje tekliflerinin hazırlanması, sözleşmeli projelerin başarılı bir şekilde yönetilmesinde ihtiyaç duyulan idari, mali ve teknik destek hizmetleri sağlanmaktadır.
Bilişim ve zayıf akım kapsamında veri ağları altyapılarının test edilmesi, sertifikalandırılması, bu kapsamdaki donanım bileşenlerinin garanti süreleri süresince idame ve işletme faaliyetlerine destek sağlanması hususlarında mevcut insan kaynakları ve çözüm ortakları ile hizmet verilmektedir.